Senior WEBCON Consultant

Opis stanowiska

Szukamy lidera, eksperta w automatyzacji procesów na platformie WEBCON. Człowieka renesansu łączącego wiedzę o wdrażaniu procesów, ich analizowaniu i integracji z innymi systemami biznesowymi

WYMAGANIA

  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • odpowiedzialność za terminy i wyniki
  • minimum 3 letnie doświadczenie we wdrażaniu procesów na platformie WEBCON
  • bardzo dobra znajomość języka SQL
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy
  • doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu minimum kilkuosobowym zespołem
  • umiejętność prostego przekazywania wiedzy dla innych pracowników (program mentoringowy... )
  • wykształcenie wyższe
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność wyciągania wniosków oraz chęć szukania alternatywnych rozwiązań

MILE WIDZIANE

  • znajomość Microsoft Power BI
  • znajomość platformy APPIAN

OBOWIĄZKI:

  • prowadzenie spotkań i zebranie wymagań klienta
  • prowadzenie prac analitycznych związanych z procesami biznesowymi
  • opracowywanie architektury procesowej na platformie WEBCON
  • zdefiniowanie zakresu prac i przydzielenie ich do zespołu
  • monitorowanie postępów prac w zespole
  • konfiguracja i testowanie rozwiązań
  • prowadzenie szkoleń z wdrożonych rozwiązań
  • monitorowanie, utrzymanie i zapewnienie stabilności środowisk testowych
  • nadzór oraz opracowywanie i dostarczanie dokumentacji technicznej
  • wyszukiwanie i usuwanie błędów powstałych podczas pisania kodu
  • dostarczanie rozwiązań zgodnych z wymaganiami biznesowymi
  • administrowanie oraz rozwój systemu Webcon BPS;
  • weryfikowanie poprawności funkcjonowania systemów, w tym diagnozowanie rozbieżności w danych pomiędzy nimi (interfejsy);
  • koordynacja rozwiązywania problemów oraz wsparcie użytkowników systemów;
  • ścisła współpraca z Administratorami, Programistami, Product Ownerem oraz dostawcami zewnętrznymi;
  • tworzenie oraz aktualizowanie dokumentacji.

OFERUJEMY:

  • program mentoringowy - możliwość zdobycia od zera praktycznego doświadczenia w analizie procesów i wdrażaniu rozwiązań lowCode
  • udział w jednym z największych w Polsce projektów transformacji cyfrowej w branży Real Estate
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • swobodną atmosferę
  • brak dress code'u
  • multisport
  • ubezpiecznie zdrowotne
  • imprezy integracyjne
  • cykliczne wyjścia escape room
  • dowolny rodzaj zatrudnienia
  • komputer do użytku osobistego
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia

Informujemy, że administratorem danych jest BPMRIDERS Sp z o.o. sp. k. z siedzibą w Warszawie, ul. Mariana Zdziechowskiego 7/64 (dalej jako "administrator"). Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Poprzez aplikację na wyżej wspomniane stanowisko wyrażają Państwo zgodę na:1) Przetwarzanie danych osobowych przez BPMRIDERS Sp. z o.o. sp. k. w celu realizacji procesu rekrutacji.2) Przetwarzanie danych osobowych przez BPMRIDERS Sp. z o.o. sp. k. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.3) Udostępnienie danych osobowych Partnerowi BPMRIDERS Sp. z o.o. sp. k. w celu rekrutacji na potrzeby realizowanego przez niego projektu.4) Przetwarzanie przez BPMRIDERS Sp. z o.o. sp. k danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez BPMRIDERS Sp. z o.o. sp. k. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. W razie wycofania zgód prosimy o kontakt na adres e-mail: kontakt@bpmriders.com lub pisemnie na adres administratora.

Pełny etat

Dziękujemy, za złożenie aplikacji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Coś poszło nie tak przy przesyłaniu formularza. Spróbuj ponownie.